GPA Danışmanlık

İsmini ilaç sektörüne yönelik toplu tanıtım faaliyetlerinden alan Group Promotional Activities (GPA), uluslararası ilaç araştırma firmalarının tanıtımdan sorumlu yönetici kadroları tarafından 2000 yılında kuruldu.

GPA firması İlaç Endüstrisinde Ürün Tanıtım Elemanlarına yönelik “Tanıtım İlke Esaslarını İçeren”, “İlaç Endüstrisinde Toplantı Teknikleri Eğitimi”ni vermektedir.

GPA, Türkiye’de kurulduğu andan itibaren geçen 12 yıllık süreçte İlaç sektörü firmalarının % 95’ine Uluslararası Health Sciences eğitimlerinin lojistik hizmetlerini gerçekleştirdi. T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü’nün son yıllarda gelişen personel kadrosuna da Health Sciences eğitimlerinin lojistik hizmetlerini sundu.

GPA firması halen yurtdışında ve yurdumuzda İlaç Sektörüne, Sağlık Kurumlarına, Ünivesitelere ve Derneklere toplantı ve lojistik hizmetleri sunmaktadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü ve Sürder Sağlık Ürünleri Derneği’nin birlikte hazırladığı ve Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurum Başkanı Dr. Saim Kerman’ın konuşmacı olarak katıldığı “2012 yılında Sağlık ve İlaç Politikaları Toplantısı”nı Şubat 2012 yılında gerçekleştiren GPA firması, son 3 aydır çalışmalarını ilaç sektöründe “Ürün Tanıtımı ile İlgili Sertifikayon Programları”nın lojistik planlaması üzerinde de yoğunlaştırmaktadır.